Filtro sipas

Filtrat aktiv

Serum Për Sytë

Çmimi 500 Lekë
Availability: 50 In Stock

SERUM ANTI-RRUDHE PER SYTE (20 gr)
ELEMINON RRUHDAT,TE FRYRAT

FORCON ZONEN DELIKATE PERRETH SYRIT
E LE LEKUREN ELASTIKE DHE TE HIDRATUAR

ZBEH NJOLLAT E ZEZA DHE VIJAT E LEHTA NE FYTYRE
PERMBAN ACID HIALORUNIK, KOLAGJEN ETJ.

Product added to compare.